Про нас

Компанія ”Преміум Тракс Луцьк” Лтд заснована у грудні  2005 року. З 2007 року – офіційний дилер  Renault Trucks. У червні 2014 р. ми досягли партнерства з Volvo Trucks. Компанію створили ідейні прихильники безпеки та ефективності. Ми не сумніваємось, що саме вантажівки Volvo та Renault Trucks відповідають цим двом критеріям. Команда “Преміум Тракс Луцьк”  усі роки існування працює над успішною реалізацією вашого бізнесу з технічного боку. Адже бути лідером – це крокувати в ногу з часом і пам’ятати про майбутнє. Саме тому більше 3000 перевізників отримали якісну допомогу від нашої команди. Серед замовників не лише приватні підприємства. 

Ми допомогли вирішити транспортні питання різної складності:

 1. ТзОВ “ВІТА АВТО” генеральний перевізник WOG
 2. ТзОВ “РАЛ Транс”
 3. В/Ч 9971;
 4. АТ “ВОЛИНЬГАЗ”;
 5. 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області;
 6. Управлінню гуманітарної політики;
 7. Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради та іншим.
1 фасад
2 рецепція
3 сервіс

“Преміум Тракс Луцьк” Лтд – це не лише про бізнес! Це про ідею загального розвитку суспільства та підтримки громади. Бо сила та розвиток – в єдності.

Над вирішенням транспортних завдань бізнесу працює ціла команда спеціалістів – механіки, електрики, діагностувальники. Задля постійного вдосконалення і розвитку усі вони систематично проходять навчання. Допомагає якісно виконувати роботу спеціалізоване дилерське діагностичне обладнання. 

Головна особливість компанії – це надання специфічних послуг, як от:

 1. додаткове фінансування через Вольво Фінанс;
 2. навчання водіїв;
 3. можливість встановити функцію відстеження руху автомобіля, стилю водіння і витрат палива;
 4. розробка графіків обслуговування;
 5. сервісні контракти.

За роки існування ми досконало вивчили потреби транспортного бізнесу. І саме “Преміум Тракс Луцьк” ЛТД дозволяє їх закрити в одному місці.

Ми пропонуємо широкий спектр затребуваних товарів:

 • нові авто Renault Trucks і Volvo Trucks від офіційного дилера з гарантією;
 • перевірені машини з пробігом в наявності та під замовлення;
 • тягачі, спецтехніку на шасі Renault Trucks;
 • причепи та напівпричепи надійних виробників;
 • мастильні матеріали VOLVO та Renault Trucks;
 • оригінальні запчастини та аксесуари.
 • добавка в топливо AD BLUE 
 • шини провідних компаній світу

Після продажу ми гарантуємо повне сервісне обслуговування авто, надійний високоякісний ремонт. А для покращення роботи вантажівки ми організували на території сервісу продаж імпортної добавки до пального ADBlue. До ваших послуг автомийка з безпечними для навколишнього середовища речовинами. Подбали і про комфорт водія – забезпечили роботу паркінгу 24/7. Можна спокійно випити кави, смачно пообідати, випрати речі та відпочити у кімнаті з усіма умовами (телевізор, душ, туалет, ліжко, білизна). А поки ви відпочиваєте – ми дбаємо про ваш транспорт.

Преміум Тракс Луцьк ЛТД поступово та впевнено зростала з невеликого сервісу до частини дилерської мережі. Ми, як ніхто, розуміємо, як важлива підтримка.

Саме тому у спектр наших послуг крім стандартних сервісів
додалися такі важливі пункти:

 • лізинг для компаній та фізичних осіб;
 • виготовлення і видача сертифікатів екологічної відповідності Е2, Е3, Е4, Е5, Е6.

Наша головна місія – стати опорою та ланкою транспортного бізнесу. А понад 3000 задоволених клієнтів – свідчення тому, що ми йдемо правильним шляхом! Ціль – вирішити будь-яку проблему клієнта, індивідуальний запит, допомогти впевнено їхати вперед.

Зворотній зв’язок

Відправляючи дану форму Ви даєте згоду на

обробку Ваших персональних даних